top of page

Kurşun Geçirmez Kahve


Süper kahvede son trend. #Kurşun #geçirmez #kahve tüm dünyaya yayılıyor. Sadece 2 malzeme eklenmiş bu kahve size enerji verecek, odaklanacak, saatlerce açlığı giderecek, cildinizin ışıldamasını, saçlarınızın ışıl ışıl parlamasını sağlayacak. Formül Dave Asprey tarafından keşfedildi. En yüksek kalitede kahve, saf, otla beslenmiş tereyağı ve yüksek kaliteli MCT yağı ile kombinasyonu, dünyayı fırtınalar estirdi.

Kahve size canınızın çektiği kafeini verir ama tereyağı ve sıvı yağ ne işe yarar? İçeceğin içindeki saf yağlar, vücudunuzun organlarınızı sağlıklı tutmak için ihtiyaç duyduğu iyi yağları sağlar ve metabolizmanızı hızlandırır. Bu kombinasyon ve açlık eksikliği, düşük karbonhidrat diyeti ile birlikte kiloların erimesini sağlar. Bu içecek aslında yağ yakar.

Amaç ne? Tadı kötü olmalı!

Bazı insanlar tadı umurlarında değil. Diğerleri, ağzınızda yağlı bir film bıraktığını söylüyor. Ancak faydaları elde etmek için, diğerleri tarifle çalıştı ve yaşayabilecekleri bir şey buldu.

Bardağa biraz hindistan cevizi yağı eklemek, ona cevizli bir tat verir. Yüksek hızlı, el tipi bir blender ile karıştırmak, yağı köpüklü bir dokuya dönüştürür.

Hızlı içtiğiniz sürece, kolayca aşağı inecek ve size bir espressoyu hatırlatacaktır.

İpuçları

Hiç şüphe yok ki kurşun geçirmez kahvenin etkilerini hissettiğinizde, bunu hayatınıza sokmanın bir yolunu bulmaya kararlı olacaksınız.

İşte bazı ipuçları:

 • İyi malzemeler kullanın

  • Bazen harika bir kahve fiyatına değer. En iyi kahveyi nasıl alacağınız hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.


 • Tuzsuz tereyağı kullanın

  • Eklediğiniz tereyağının gerçek tereyağı olduğundan ve otla beslenmiş olarak üretildiğinden emin olun. Ancak tuzsuz tereyağı da arayın. Bu saf tereyağının tüketilmesi ve işlenmesi daha kolay olacaktır.


 • zaman ver

  • Bu kazanılmış bir tat. Acele yok. Farklı karışımları deneyin ve birlikte yaşayabileceğiniz bir yol bulun ve içeceğin tadını çıkarın


 • ona göre inşa et

  • Kahvenize 2 çay kaşığı saf yağ ekleyeceksiniz. Bunu bir kerede yaparsanız, sisteminiz temizlenir. Biraz yağ eklemeli ve birkaç gün içinde biriktirmelisiniz.


Nasıl çalışır?

Yiyebileceğiniz karbonhidratları sınırlayan ve protein seviyenizi yükselten düşük karbonhidratlı diyetleri duymuşsunuzdur. Bu, vücudunuzun depolanmış yağ yakmasına neden olur çünkü hızlı yakıtınız (karbonhidrat) artık içeri girmez.

Bu diyet güvenlidir, ancak her şey aşırıya kaçabilir. Diyeti tam olarak uygulayın. Beslenmenizi ve minerallerinizi ve vitaminlerinizi artırmak için bir takviye almayı işiniz haline getirin. Şeker hastasıysanız, doktorunuzun onayı olmadan bu işlem yapılmamalıdır.

Kurşun geçirmez kahvenin bir süre buralarda olacağına dair çok az şüphe var. Kahve severler her yerde karıştırıcıları kırıyor ve farklı kahve karışımları deniyor. Size uygun lezzeti veya aromaları bulduğunuzda, yolunuza devam ediyorsunuz. Kilo kaybı, yüksek enerji ve zihinsel berraklık. Bir insan başka ne ister?

コメント


bottom of page