Kurumsal Hizmetlerimiz

Harika bir fincan kahve ya da serinletici bir bardak buzlu çay ya da limonata, ekibinizin daha değerli hissetmesini sağlamak için uzun bir yol kat edebilir. Birinci sınıf taze demlenmiş kahvemiz ve ferahlatıcı taze demlenmiş buzlu çay ve limonatamızla kuruluşunuzun moralini ve üretkenliğini artırın. Hızlı, güvenilir sipariş ve teslimattan profesyonel servis ve ekipman bakımına kadar Top Roasters Premium Coffee, ofisinizde her gün olumlu bir etki yaratacak eksiksiz bir kahve deneyimi sunar.

  • Ekibinizin tercihlerine göre uyarlanmış esnek, rekabetçi çözümler.

  • Kahve ve çay tutkunlarının güvendiği bir markadan zengin, pürüzsüz tat.

  • Deneyimli müşteri hizmetleri temsilcilerinden birinci sınıf hizmet ve eğitim.

Fiyat Teklifi Alın

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

Teşekkürler!

 

Kahvelerimiz

Triple Blended Coffee Beans

Kafe ve Restoranlarda Kahve:

Müşteriye sunulan kahve, kafe ve restoranların imzasıdır. Her bir fincan, müşteride unutulmayacak bir tat bırakmalıdır ki, mekanınız müşterinin yeniden gelmek isteyeceği favori mekanlardan birisi olsun. Kahve kültürünün hızlı bir şekilde arttığı günümüzde, bütçeniz sınırları içerisindeki en kaliteli kahveyi sunmak için Top Roasters kahvelerini tercih ediniz.

top Roasters Premium Coffee
Top Roasters Premium Coffee

Fason Üretim

Poşetlerimiz alüminyum ve kraft olarak üretilmektedir. Yüksek adetlerde (500 Kg, 1 Ton, 2 Ton vb.) paket yüzeyinin tamamına uygulanacak şekilde tasarımlar kullanılabilmektedir. Düşük adetlerde ise (1.000, 2.000 3.000 vb.) sadece ambalajda belirli bölgelere çalışma yapılabilmektedir.

Ambalajlar üzerinde havalandırma valfi tercihinize göre bizim tarafımızdan uygulanabileceği gibi, ambalajın üretimi esnasında da uygulanabilmektedir.

  • 250 Gr. Kraft veya Alüminyum

  • 500 Gr. Kraft veya Alüminyum

  • 1.000 Gr.Kraft veya Alüminyum

Top Roasters tarihi Sultanahmet Kahvesi

TARİHİ SULTANAHMET KAHVECİSİ

Bizler Top Roasters ailesi olarak süre gelen kahve kültürünü için Tarihi Kahvecisi ile en iyi Arabica özenle kahvelerimizi sizlere sunmaktan onur . Butik üretim ile bu Top Roasters ailesine tüm ürünlerimiz kalite . Türk kahvesini için bir sorumluluk ve ürünlerimiz için en üretimi yapma gayesi ile hareket .

Kahve Makineleri

Top Roasters kahve makinaları

Farklı ihtiyaçlar ve farklı bütçeler, farklı çözümler ister. Bir çözüm de farklı kahve makinesi.

Barista tarafından yapılan bir kahve en üst kaliteyi işaret edebilir, fakat her zaman en doğru çözümü işaret etmez. Latte, Americano, Espresso, Cappuccino, Macchiato… Günümüzde, bütün bu çeşitleri ve daha fazlasını size tek bir tuş sunabilmektedir. Bünyemizde bulunan markalarla misafirlerinize en kaliteli kahveyi hazırlayacak yeni veya ikinci el espresso makineleri ile kahveye dair ihtiyacınız olabilecek her türlü ekipmanı en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Top Roasters ailesi olarak mekanınız için espresso makinesi, kahve değirmeni,  filtre kahve makinesi, kahve demleme aksesuarları, blender, buz makinesi, içecek makineleri ve üçüncü nesil kahve demleme ekipmanlarını sizlere en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Top Roasters ikinci el kahve makinaları

İkinci El Kahve Makinaları

En iyi ikinci el kahve makinelerini inanılmaz fiyatlarla, kusursuz çalışır durumda ve %100 garantili olarak satın almak mı istiyorsunuz? “İkinci el kahve makineleri” kavramı konusunda emin değil ve güvenilir olup olmadıkları konusunda şüpheleriniz mi var?

Top Roasters sizin için tüm şüpheleri ortadan kaldırıyor.

Kahve Makinaları Bakım ve Onarım

Top Roasters Kahve Makinaları Bakım ve Onarım

Kahveye dair her türlü makinenizin tamir ve bakımı Top Roasters’ın uzman ekibi ile en hızlı biçimde gerçekleştirilmektedir. Tamir süresince lezzetli kahvelerinizi demlemeye devam edebilmeniz için, size geçici bir makine temin edilmektedir.
Kahve makinenizde meydana gelecek herhangi bir problemi önlemek için düzenli bakım yaptırarak, makine arızasıyla karşılaşma olasılığınızı azaltabilirsiniz. Ayrıca daha lezzetli kahve için, makinenizin hassas ayarlarını da kontrol ettirebilirsiniz. Top Roasters ekibi ile makinenizin potansiyelinden en üst düzeyde faydalanabilirsiniz.

Top Roasters, tamir ve bakımda da en kaliteli ve aynı zamanda en uygun fiyata sahip olduğu konusunda iddialıdır. Top Roasters kahve kullanan müşterilerimiz, ücretsiz servis ve daha birçok ayrıcalıktan faydalanabilmektedir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz 0(216) 505 25 25 numaralı telefonumuzu arayın veya iletişim formumuzu doldurun, biz size ulaşalım.